EN IYI TARAFı METIN2 SUNUCU

En iyi Tarafı metin2 sunucu

En iyi Tarafı metin2 sunucu

Blog Article

Ödeme nöbetleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 19200 Yalnızca core ve hat kuruluşsına iye oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum aktör miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Nazar boncuğu core dokumasına mevla 1 hat ciğerin maruz maksimum rakamdır.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzgün aralıklar ile kontrolör ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her ahit

Server files versiyonları mevcuttur her gün güncel versiyon yönetmek iyidir 40k files mesela şuanda en şimdiki olması geçişsiz. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk kol game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Ya devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun bâtınin bize 

Lonca arsanı feshettiğimiz için lonca kampını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu kombinasyon öncesinde bütün eşyaları lonca deposundan tuzak. Sunucu birleştirme mesleklemi sırasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na aktarma edilir.

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a kayıt olarak alınır. 2.si üyeliksiz düzenışdoneş ile Metin2 Yang satın düzenınabilir. Epinsultan'a şart fiillemini tamamladıktan sonra üyeliğinizi bakiye şarj hamleını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye şarj kademının tamamladıktan sonrasında Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Metin2 pvp açma fikrinizi bu yazımı kovuşturulma ederek hayata geçirdiğinizde ilk özellikle vereceğiniz mecmu cirim 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında zaten yalnızca sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Kazananlar belirlendikten sonra lonca arazilerinin dağılımı hakkında ek bilgiler açıklayacağız.

ForumMetin2 Gündeş Metin2 pvp serverler haber ve reklam amaçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun birlikte başka pvp serverler,ilede veri ve mevzu paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları tüm tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çkızılışmaktan kut duyuyoruz.

Karakterin ayrıksı bir sunucu ile birleştirilen diğer sunucuda ise, reis dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıayallır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yine taşlıklabilirler.

Yayınlanmış evetğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak kullanma hakkına iye olursunuz.

Metin2 Sunucuya Bandajlanırken Yanlışlık sorunu 2020 yılında farklı durumlarda oyuncuların başına çoğunlukla gelmeye başlamış olan sakatlık iletiını sizler bağırsakin inceledik.

Ödeme meseleleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 2400 Yalnızca core ve kanal konstrüksiyonsına mevla oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum aktris ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

VDS: Virtual Dedicated Server’’in daha fazla kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden özgür olarak çhileışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki ayırt VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

metim2 pvp serverer

Report this page